İŞ ORTAKLARIMIZ

İŞ ORTAKLARIMIZ


Mizah Ciddi Bir İştir!

Normal bir anlatımla karşı tarafa ulaşmak, tabiatıyla içinde birçok kaygı barındırıyor. Bozulurlar
mı? Anlarlar mı? Dinlerler mi? Mizahi dilin büyüsünde bunlar yok. Hem dinler hem anlar hem de kahkahalarla alkışlarlar. Umut Oğuz ve profesyonel tiyatro oyuncuları ile gerçekleştirilen kurumsalhane etkinlikleri; kurumların ihtiyaçları çerçevesinde moderasyon, kurumsal stand-up, kısa süreli skeçler, uzun süreli oyun performansları ile eğitimlere ve etkinliklere renk katıyor.


Macera Seni Bekliyor!

Türkiye’nin yerleşik düzende kurulan ilk outdoor clup doğa sporları eğitim ve etkinlik merkezidir. 2000 yılında Bolu Aladağlar’da kurulan tesis firmalara başta takım çalışması, motivasyon, biz bilinci, iletişim olmak üzere pek çok yetkinlik belirli amaç ve hedefler çerçevesinde dizayn edilmiş oyunlar, aktiviteler aracılığı ile yaşayarak öğrenme deneyimi sunuyor, geri bildirim çalışmaları ile katılımcılarda farkındalık yaratıyor.


Yaşayarak Öğrenme Programları Dünyası “Silega”.

Tüm eğitim metodları arasında en etkin öğrenme ve hatırlanma oranına sahip Yaşayarak Öğrenme Programları farklı temel öğrenme noktaları, etkili mesajları ve birbirinden eğlenceli senaryoları, Silega lisansıyla şimdi Türkiye’de! Standart sınıf eğitimlerinden verim alamıyorsanız, hep aynı takım aktivitelerini yapmaktan sıkıldıysanız, çoklu katılım ile gerçekleştirilecek olan program arayışındaysanız aynı anda, 10 kişiden +1.000 kişiye kadar, ister dış ister iç mekanda uygulayabileceğiniz bu programlar sayesinde, şirketinizin eğitim stratejisine yepyeni bir boyut katacaksınız.


Efektif ve veri odaklı

SocialFamous, Türkiye’nin ilk influencer marketing ajansı olarak elde ettiği tecrübeyi sizler ile paylaşıyor. Markaların amaçlarını, gereksinimleri, değerleri ve onları benzersiz kılan diğer yönlerini ortaya koyacak kurgular ve buna uygun influencerlarla kampanyalar düzenlenmesini sağlıyor. Önerilerde bulunurken dikkate aldığı bütün verileri markalarıyla paylaşıyor. Yalnızca doğru influencerları değil, aynı zamanda kampanya için doğru sosyal platformlarına da karar veriyor ve nedenleriyle birlikte markalarımıza sunuyor.


Sesiniz ve Markanız Herkese Ulaşsın

Sosyalink, markalar, işletmeler, kurumlar, bireyler ve girişimciler için prodüksiyon ve tasarım hizmeti sunan podcast ajansıdır. Dijital iletişimin yükselen trendi podcast ile hedef kitlenize her yerden ve her zaman ulaşın, sesinizi herkese duyurun, farkındalığınızı artırın. Türkiye’nin öncü podcast ajanslarından biri olan Sosyalink, podcast ihtiyaçlarınızla ilgili geniş bir yelpazede hizmet sunar. Profesyonel ve kurumsal beklentileriniz ile talepleriniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz servisleri kaliteli biçimde Sosyalink’ten sağlayabilirsiniz. Esnek iş modelimizle, ihtiyaç ve talebiniz doğrultusunda çözümler geliştirebiliriz.


Türkiye’nin ilk kurulan “Photo Marketing Ajansı”dır.

Geçen yılların ardından sektörün gelişimi ile doğru orantılı olarak kendini geliştiren ve fotoğrafla ilgili hizmet alanlarını çeşitlendiren Photoshoter, ürüne kendi adını verecek kadar güçlü bir marka değerine sahip olmuştur. Bu süreçte pek çok marka ve etkinlik firmasına 40’dan fazla servis ile 5.000’den fazla etkinlikte hizmet vermiştir. Etkinlik sektörüne bütüncül bir yaklaşım getirmeyi amaçlayan şirket; Photoshoter markasını ve tüm servislerini EDDRA bünyesinde topladı. EDDRA bu anlamda sadece fotoğraf çözümleri geliştirmekle kalmayacak, etkinliğe dair tüm dijital çözümleri de hizmetleri arasına ekleyerek sektörde etkinlik aktiviteleri ajansı olarak yoluna devam edecektir.