Hikayemiz

“İster yapamayacağınızı, ister yapacağınızı düşünün. Haklısınız”

Henry Ford

Çünkü düşüncelerimiz duygularımızı, duygularımız davranışlarımızı belirler. Neye inanıyorsak odur aslında ulaştığımız sonuç. Ve bütün seçimlerimiz o sonuca hizmet eder. Bugün yaşadığın hayatın mimarı sensin. Hayalini kurduğun yaşam ve hedeflediğin başarı için “Neye ihtiyacım var?” sorusunun cevabı İVK-İlham Veren Konuşmalar’da.

Bir DB Positive* markası olarak 2017 yılında hayata geçen İVK-İlham Veren Konuşmalar konuşmacı ajansımızla da istedik ki hem birbirimize ilham verelim hem de farklı bakış açılarının paylaşımı ile katılımcılarda farkındalık yaratarak ne kadar ortak paydada buluştuğumuzu görüp pozitif etkileşimi sürdürelim.

İçimizde zaten var olan ancak âtıl kalmış pozitif değerlere devinim kazandıralım.

İlham Akılla Buluşunca; geleceğe dair umudumuz, kendimize olan inancımız ve harekete geçmek için istekliliğimiz gün geçtikçe artıyor.

İlham Veren Konuşmacılarımızla; hayata artı değer katacağınız paylaşımlar, “İşte budur!” dedirten yaratıcı çözümler için varız.

Hayallerini gerçekleştirmek için…

Yeniliklere imza atmak için…

Keyif aldığın işi yaparken, yaptığın işe de keyif katmak için…

Sürekli öğrenmek için…
Öğrendiklerini paylaşıp çoğalmak için…

*DB Positive; tüm bu duygu ve düşünceler ile 2010 yılının haziran ayında İstanbul’da kuruldu. Kişilerin duygusal iklimini pozitife taşımayı ve bilgi, beceri, yetkinliklerinin gelişimini hedefleyen şirketimiz; alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kurumlara ve kurumlar aracılığı ile bireylere 360 derece hizmet anlayışı ile özel çözümler sunmaya devam ediyor.