SİNEM TOPLAN

Finansal Danışman

PARANİNKRALİÇESİ

Nerede Yaşıyor?

Bursa

Konuşma Konu Başlıkları                                  

Paran Kadar Konuş!

İçerik
Hayallere ulaşmak için hayalperestlere ihtiyaç olduğu mottosuyla finansal hayallerinden uzak kalanlara fırsat sunan içerikler hazırlamaktadır. Toplumsal baskı cümlesi olan “PARAN KADAR KONUŞ!” u herkesin konuşacağı bir platforma taşıma gayesindedir.

YAŞAM ÖYKÜSÜ

Finans Kontrol Merkezi’nin kurucusu olan Sinem Toplan, 25 yıldır iş kadınıdır. Banka Şube Müdürlüğü, Şirketlerde Finansman Müdürlüğü ve üst düzey yöneticilik tecrübelerine sahiptir. Ekonomi köşe yazarıdır.

Sosyal Medya’da paranınkraliçesi hesabıyla finansal içerik üretmekte olup 250bin takipçiye 250 milyon izlenmeye sahiptir.

BTSO 55.komite üyesidir. Evli ve 1 kız çocuk annesidir. Sivil Toplum kuruluşlarında etkindir.

Türkiye’nin en büyük yerel televizyonu olan OLAY TV’de “Finansa Bakış” adlı televizyon programını hazırlayıp sunarak, lider firmalar ile buluşup ekonomide yol haritalarını belirledi. Televizyonlarda sabah programlarında evlere konuk olup ev ekonomisi, kadınlar için girişimcilik, tasarruf metotları konusunda hane halkı ile buluşmaktadır. KOBİ’lere, Girişimcilere, Kadın Girişimcilere, Yatırım Projelerine, Uluslararası Finansman Süreçlerine ve daha birçok projeye destek olmaktadır. Kobilerin, Avrupa İmar Kalkınma Bankasından destek almalarına, proje sürelerine aracılık etmektedir. Verdiği eğitimler ile Ticaret Odaları, Üniversiteler, Halk Eğitimler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Şirketler aracılığı ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

YB0005/16UY0251-6/01/191 yetki belgesi ile TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile AKREDİTE EDİLMİŞ ve Yetkilendirilmiştir.

TÜBİTAK BİGG + ulusal finans mentoru olarak görev almaktadır.

Uludağ Üniversitesi’nden Ekonomist olarak mezun olmuştur.

Sosyal medya hesapları