DENİZ KAYADELEN

Psikolog, Yönetim Danışmanı, Buz Yüzme Dünya Şampiyonu, Yazar

Nerede Yaşıyor?

İsviçre

Konuşma Konu Başlıkları

Limitlerini Aş ve Kendini Keşfet

Limitlerin Ötesinde Potansiyelini Keşfet

Korku Aslında En Yakın Dostundur

Her Acı Bir Değişim, Dönüşüm ve Yeni Bir Umut Işığı ile Sonuçlanır

Düşünce Gücü

Beyin Gücü ve Beden Kontrolü

İnsan Psikolojisi ve Korkuları Yenmek

Pandemi Sonrası Duygusal ve Data Yüklemesi ile Nasıl Başa Çıkabiliriz?

İnsan Potansiyeli ve Mucizeler

Değişim Yönetimi

Çalışan Motivasyonu En İyi Nasıl Sağlanır

Farklı Kişilikler ve İşleyiş Biçimimiz

Yetenek Yönetimi

Geleceğin Yetkinlikleri ve Meslekleri

İş Hayatında Farklı Kültürler

 

YAŞAM ÖYKÜSÜ

Uzman endüstri psikoloğu, Big 4 -EY- danışmanlık şirketinde dünyaca ünlü markalara yetenek ve degisim yönetimi alanında danışmanlık hizmetleri sunuyor ve İsviçre’de yetenek yönetimi departmanını yönetiyor.

Almanya, Türkiye, Güney Afrika, Ingiltere ve İsviçre’de yasadı ve iş hayatına Zurich’de devam etmekte. Meslek hayatında değişim yönetimi ve yetenek yönetimi konusunda uzmanlaşmış, büyük şirketleri ve profesyonelleri dönüşüm süreçlerinde destekleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Aynı zamanda yasam koçu ve bir motivasyon konuşmacısıdır. İnsanların sınırlarını aşmasına ve kendisini değiştirip dönüşmesi yolcuğunda yardım etmektedir.

İş dünyasının yanı sıra ulusal ve uluslararası birçok ödülü olan rekortmen dünya şampiyonu bir yüzücüdür. İlk defa Buz Dünya Şampiyonası’nda Türk kadınını temsil edip 3 altın, 2 gümüş madalya ile ülkemizi gururlandırmıştır. Robben Adası’ndan Cape Town’a kadar büyük beyaz köpekbalıklarının istila ettiği 12 derecelik aşırı soğuk suda yüzdü ve bayrak ekibiyle birlikte İngiliz ve Kuzey kanallarını geçti.
Türkiye’de kendi yaş kategorisinde 200 metre kelebek ve 1500 metre serbest rekortmeni olan 5 kilometre ve 10 kilometre açık su yarışlarında dünyada ilk ona girdi.
Milli sporcu Deniz Kayadelen, Uluslararası Buz Yüzme Derneği (IISA) 4’üncü Dünya Şampiyonası’nda 35-39 yaş kadınlar 500 metre serbest yarışmasında 8 dakika 1 saniyelik derecesiyle dünya birincisi oldu. 2023 yılında ise Dünya Şampiyonası’nda 35-39 yaş kadınlar 100 metre kelebekte dünya şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. Deniz Kayadelen 100 metre kelebek ve 50  metre kelebekte toplamda 5 altın 4 gümüş madalya kazandırdı.

20 Temmuz 2023’de en büyük hayali olan İngiltere ile Fransa arasındaki Manş Denizi’ni 15 saat 8 dakikada yüzerek adını bir kez daha tarihe yazdırdı. Dünyanın en zorlu parkurunda dalgalara karşı koyarak, yaklaşık 57 kilometre yüzen başarılı yüzücü, Manş Denizi’ni geçen kadınlarda 5’inci Türk, genelde ise 17’nci yüzücü oldu.

Limitlerin Ötesinde (Out of Comfort Zone) kitabının yazarıdır. Kitabın İngilizcesi Amazon’da Bestseller arasında yer aldı.

 

Sosyal Medya Hesapları