Kutay Ürkmen

Ters köşe paylaşımları ile gülümseten bir modern zaman büyücüsü

Ne İş Yapıyor?

Psikolog
Eğitmen

Nerede Yaşıyor?

İzmir

Hakkında

1972 Ankara doğumlu olan Kutay Ürkmen, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Koç Holding bünyesinde uzun yıllar yönetici olarak çalışan ve

hayat felsefesini; “Sık ve çok gülmek, gülmenin ve gülümsemenin faydalarını, geniş kitlelere aktarabilmek” şeklinde ifade eden Psikolog Kutay Ürkmen, özellikle, ülkemizde ve 5 farklı ülkede, bu güne dek 650’den fazla sunumda, toplamda 80.000’den fazla katılımcıyla paylaşma şansı bulduğu “Gülümsemenin Büyüsü” başlıklı Motivasyon Semineri ile tanınmaktadır.

Bu güne dek, TRT , Fox TV, Star TV , Show TV, CNN Türk , Haber Türk , Bloomberg gibi Türkiye’nin önde gelen ulusal televizyon kanallarında, bir çok programa canlı yayın konuğu olan, TRT FM.’de “Terapi Saati” isimli radyo programını hazırlayıp sunan ve Türkiye’nin ilk ve tek “Gülümseme Eğitmeni” olarak tanınan Kutay Ürkmen, kurucusu olduğu AKADEMİ 35 Eğitim ve Danışmanlık isimli firmasının çatısı altında gerçekleştirmeye devam ettiği motivasyon seminerlerinin yanı sıra, halen, Hürriyet Aile’de köşe yazarlığı yapmakta ve BKM MUTFAK SAHNE’deki Stand Up gösterileriyle, izleyenleri ile buluşmaktadır.

İş Dünyasında Gülümsemenin Büyüsü

İş dünyasında başarı için çok önemli olan iletişim becerileri, üretim ve müşteri memnuniyeti odaklı firmalar için şüphesiz ki biraz daha önemli.

Çünkü satılan ürün temelde “memnuniyet”. Hizmet satın alan misafirlerin memnuniyetlerinin çok subjektif kriterlere dayanıyor olması da bu iki sektörün işini zorlaştıran bir diğer faktör. Ancak, öyle bir sihir var ki; misafirlerin o ürünü, aldıkları hizmetin kalitesinden veya beklentilerinden bağımsız olarak “harika” olarak hatırlamasına yol açıyor.

Bu sihrin adı; “Güleryüzlü Çalışanlar. ”

Gülümsemenin bir büyüsü var. Ona kapılmaya ne dersiniz?

Tasarım ve Geliştirme Charmacy.co

İlham Veren Konuşmalar bir DB Positive markasıdır. © Tüm hakları saklıdır 2018

Gizlilik Sözleşmesi            DB Positive Web Sayfası

İlham Veren Konuşmalar bir DB Positive markasıdır.
© Tüm hakları saklıdır 2018

Tasarım ve Geliştirme Charmacy.co