Burak Törün

Hayatla hayal arasında ince bir çizgi vardır diyenlerdendir.

Ne İş Yapıyor?

Eğitmen
Konuşmacı
Moderatör
Sunucu

Nerede Yaşıyor?

Istanbul

Hakkında

İstanbul’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü’nden mezun oldu.

Eskişehir’de başladığı radyo programlarının ardından, 1996’da Kanal E’de haber spikerliğine adım attı. Trt, Star, atv ve CNN TÜRK’te görev yaptı. Haber spikerliğinin yanı sıra muhabirlik deneyimi de bulunan Törün, Dialog Anlatım İletişim, İstanbul Medya Akademisi ve Dialog Anlatım İletişim’de dersler, Türkiye çapında üniversitelerde iletişim üzerine seminerler ve konferanslar vermektedir. Ayrıca, Nişantaşı Üniversitesi’nde ve İstanbul Aydın Üniversitesi SEM’de Öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Halen iletişim koçu olarak kişisel/kurumsal danışmanlık hizmeti sunan Burak Törün, kurumsal eğitimler ve konferanslar kapsamında çalışmaları ile DB Positive ve İVK – İlham Veren Konuşmalar bünyesinde yer almaktadır.

Dublaj sanatçısı olan Burak Törün’ün özel gecelerde, açılışlarda, konserlerde bugüne dek sayısız sunuculuk ve moderasyon deneyimi bulunuyor. Yaklaşık on yıl radyoda müzik programı da yapan Burak Törün’ün 1960 ve 1970’lere ait yaklaşık beş bin albümden oluşan bir koleksiyonu vardır. İyi müziğin olduğu mekanlara takılmak en büyük hobilerinden biridir. Üniversite yıllarında tiyatro oyunculuğu ve müzik çalışmaları yapan Törün, psikoloji, parapsikoloji, metafizik üzerine kitaplar okumayı seviyor ve bu konuda çalışmaları bulunuyor.

Besteleri olan Burak Törün’ün hobileri arasında gitar çalmak, yemek yaparak misafirlerine ikram etmek yer alıyor. Pek çok ödül sahibi Törün aynı zamanda Kahkaha Yogası da atölyesi de gerçekleştirmekte, bu çalışmayı kurumlara yarışma formatında da sunmaktadır.

Kendinin En Üst Versiyonunu Dizayn Et (Zihinsel İmaj Yönetimi)

“Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez.”

Hayatı zenginleştirme potansiyeli her zaman içimizdedir. Mutlulukla hayalini kurduğumuz her şey ete kemiğe bürünür. Çünkü evren zihnimizin içindedir ve hayatla hayal arasında ince bir çizgi vardır. Şu bir gerçek ki yaşadığımız dünyayı öncelikle düşüncelerimizde yani zihnimizde inşa ediyoruz. Bu aynı zamanda dışsal ve çevresel iletişimimizin de çatısını oluşturuyor. Oluşturduğumuz dünyamız bir fotoğrafsa bu fotoğrafın karanlık odası zihnimiz.

Bu yüzden psikolojimizi doğru yönetmek çok önemli. Kendinin En Üst Versiyonunu Dizayn Et ile başlıca amacımız, katılımcılarımızda bu bakış açısını yerleştirmek, içselleştirmek ve bunun yöntemlerini anlatmak. Bunun için de öncelikle EGO’muzla ve zihnin diğer fonksiyonlarıyla nasıl ilişki kurmamız gerektiğini öğrenmeliyiz. Bu dinamikleri öğrenen bireyin iyi bir iletişimci olma yolunda temel oluşturması kaçınılmazdır. Kalıcı başarı ve mutlu bir yaşam da ancak bu sağlam temel sonrası gelir.
Kanatlarınızı açmaya hazır mısınız?

Diğer Konuşma Başlıkları
-İletişim Seninle Başlar
-Kendinin CEO’su ol
-Karizmanın Şifreleri
-Başarıya Giden Yol
-Özgüven Öz’e Güvendir
-Gülmeyen Dükkan Açmasın
-Kişisel Dönüşüm Muhteşem Olacak
-Herkes Etkili Ve Güzel Konuşabilir
-Teknik Bir Mesele; Ses-Nefes

Tasarım ve Geliştirme Charmacy.co

İlham Veren Konuşmalar bir DB Positive markasıdır. © Tüm hakları saklıdır 2018

Gizlilik Sözleşmesi            DB Positive Web Sayfası

İlham Veren Konuşmalar bir DB Positive markasıdır.
© Tüm hakları saklıdır 2018

Tasarım ve Geliştirme Charmacy.co