DERYA BABUÇDB POSITIVE KURUCUSU / EĞİTMEN

1977 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul, lise öğrenimini Bursa’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi İşletme Bölümünden 1998 yılında mezuniyeti sonrası, İstanbul Üniversitesi İşletme Enstitüsü Uluslararası İşletme Sertifika Programını tamamladıi

İş hayatına Yaşar Holding Pınar Tüketim Malları Pazarlama Key Account Satış Yönetmenliği ile başlayan Derya Babuç, 2000 – 2010 yılları arasında Masters Training International bünyesinde sırası ile Satış Yetkilisi, Satış Müdürü, Yardımcı Eğitmen, Proje ve İş Geliştirme Müdürü ve Eğitmen olarak görev aldı.

2010 Haziran ayında DB Positive Yaratıcı Çözümler ve Proje Yönetimi’ni kurdu. Yöneticilik rolünün yanı sıra; başta İletişim Becerileri, Ekip Çalışması, Müşteri İlişkileri, Temel Değerler ile Motivasyon, Açık Hava alanlarında eğitimler verirken; kurumlar ile  de eğitim projelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi sürecini yönetmektedir.
Kendisini yemeği, içmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi, seyahati, yeni yerler keşfetmeyi, insanları bir araya getiren organizasyonlar düzenlemeyi seven biri olarak tanımlayan Derya Babuç, spor salonunda ağırlık çalışmanın, sahilde uzun yürüyüşler yapmanın ve 1500 parçalık puzzleların stres ile başa çıkmada etkili yollar olduğunu iddia etmektedir.